Głosujemy! Ewa Novel pokazała, co potrafi

Głosujemy! Ewa Novel pokazała, co potrafi

Ewa Novel

Trwa finał Szansy na sukces. Ewa Novel potrzebuje naszego wsparcia. To SMS-owe głosy zadecydują o tym, kto wystąpi na Debiutach w Opolu. Pomóżmy sądeczance spełnić wielkie marzenie! Ewa dostała się już do ścisłej trójki finalistów.

Ewa zaśpiewała dziś utwór pt. ,,Embarass” z gwiazdą swojego odcinka eliminacyjnego, czyli Ireną Santor. Wystąpiła jako ostatnia. Jak zwykle wypadła rewelacyjnie. O zwycięstwo walczy z dziesięciorgiem innych finalistów. Dzisiaj jednak sam talent nie wystarczy – sądeczanka potrzebuje naszych głosów, zwłaszcza, że czasu na głosowanie jest niewiele. Trzy osoby dostaną się do ścisłego finału, a jedna z nich zdobędzie ,,bilet” na opolską scenę.

AKTUALIZACJA: Ewa dostała się do ścisłego finału! Znów potrzebuje naszych SMS-owych głosów. W tej części programu każdy z trojga wokalistów wylosuje piosenkę spośród utworów wszystkich artystów, którzy gościli w tym sezonie Szansy na sukces.

Nie wierzę w to, co się dzieje – przyznała Ewa wchodząc na scenę. Jak zdradziła, nie występuje dziś sama, bo jest z nią córeczka, która przyjdzie na świat pod koniec lipca.

Ewa wylosowała utwór ,,Litania” z musicalu Metro. Choć wydawało się, że nieco zaniepokoił ją ten wybór, bo zaznaczyła, że piosenka jest bardzo ambitna, dała z siebie wszystko i pokazała w nowej, mocniejszej odsłonie.

Więcej na temat Ewy Novel i jej twórczości znajdziesz TUTAJ.

fot. screen programu Szansa na sukces TVP2 w platformie vod.tvp.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.