Głos z Sądecczyzny w 13 edycji „The Voice of Poland”!

Głos z Sądecczyzny w 13 edycji „The Voice of Poland”!

W emitowanych dziś „przesłuchaniach w ciemno” do 13. edycji „The Voice of Poland” wziął udział wokalista pochodzący z Kadczy na Sądecczyźnie  – Rafał Talarczyk.

Rafał jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Nowym Sączu w klasie śpiewu dr Renaty Jonakowskiej – Olszowskiej. Kontynuował naukę na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu dr hab. Tadeusza Leśniczaka. Śpiewanie jest jedną z dwóch Rafała pasji. Drugą – teatr. Od września 2018 r. jest członkiem zespołu wokalnego Teatru Rozrywki.

Podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór Don’t break the heart Tom’a Grennan’a.

W fotelach trenerów 13 edycji wokalnego show TVP zasiadają Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Lanberry – wokalistka i współautorka hitów, dzięki którym Roksana Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior. Justyna Steczkowska pochwaliła barwę głosu Rafała jednak, nie odwróciła fotela podczas jego występu.  Panowie jurorzy również się wstrzymali. Zrobiła to natomiast Lanberry i to właśnie do jej drużyny trafi Rafał.

Kibicujemy!

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama