Genowefa Jurczak urodziła się w 1924 roku. Świętowała niezwykły jubileusz

Genowefa Jurczak urodziła się w 1924 roku. Świętowała niezwykły jubileusz

Genowefa Jurczak z Trzetrzewiny dołączyła do grona stulatków. Seniorka świętowała swoje urodziny 17 maja w gronie najbliższych i władz gminy Chełmiec.

Stulatka urodziła się w 1924 roku i nadal cieszy się dobrym zdrowiem. Doczekała się 12 dzieci, 29 wnucząt, 56 prawnucząt i 7 praprawnucząt. W dniu urodzin odwiedzili ją: wójt Stanisław Kuzak, przekazując list gratulacyjny, upominek oraz bukiet kwiatów; sołtys i radny wsi Trzetrzewina Wiesław Szołdrowski oraz księża z Parafii Trzetrzewina proboszcz Edward Mikoś i wikariusz Marek Czerwiński. Dodatkowo jubilatka otrzymała serdeczne gratulacje i życzenia od premiera oraz wojewody małopolskiego. List od polityków przekazał na jej ręce wójt gminy.

,,Wiele w życiu przeżyła i na własne oczy widziała zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni wieku. Z pewnością może być dumna myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy pani Genowefie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu” – winszowali jubileuszu przedstawiciele gminy.

Czytaj także: ORLEN Wyścig Narodów. Kolarze przejeżdżali dziś przez Nowy Sącz [ZDJĘCIA]

Źródło/ Fot. Gmina Chełmiec 

Reklama