W Nowym Sączu będą kręcić gangsterski kryminał! Szukają statystów i epizodystów!

100 zł. brutto za dzień zdjęciowy i niezapomniana przygoda na planie filmu, w którym gra Borys Szyc, Maja Ostaszewska. Andrzej Chyra... A może będzie to preludium do aktorskiej kariery? Szansę  ma każdy z Was!

wsb3

5 i 6 września do Nowego Sącza zjedzie ekipa filmowa, która pracuje nad "Magnezją" w reżyserii Macieje Bochniaka. Jest to osadzony w dwudziestoleciu międzywojennym gangsterski kryminał w klimacie westernu, ze sporą dawką czarnego humoru. W zaskakujących aktorskich metamorfozach występują w nim Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska, rosyjski aktor Andriej Bagirow i wielu innych... Planowana data kinowej premiery to 2 października 2020 roku.

Na planie potrzebni będą statyści i epizodyści. Casting odbędzie się 23 sierpnia w godz. 10-16 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Saczu przy ul. Lwowskiej 226, oraz 28 sierpnia w godz 11-17 w siedzibie Teatru NOWEGO (Jagiellońska 36)

"Szukamy kobiet i mężczyzn w każdym wieku, również dzieci! Jeśli nie możesz pojawić się na castingu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] i wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ " - kuszą organizatorzy castingu.

Scenariusz filmu powstał w wyniku współpracy Maćka Bochniaka i Mateusza Kościukiewicza. Autorem zdjęć jest nagradzany dokumentalista, Paweł Chorzępa, a za scenografię odpowiada Marek Warszewski. Autorką kostiumów jest wielokrotnie nagradzana Orłem i na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Dorota Roqueplo. Muzykę komponuje Jan A.P. Kaczmarek.

Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

zdjęcia: Anna Włoch /materiały dystrybutora

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.