Fundusze Europejskie w Małopolsce. Pytasz i wiesz!

Fundusze Europejskie w Małopolsce. Pytasz i wiesz!

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce nadal w trasie. Z pomocy w ubieganiu się o unijne wsparcie można będzie skorzystać w większości gmin i powiatów regionu także w czerwcu. Sprawdź, kiedy będziemy w Twojej gminie na www.fundusze.malopolska.pl

– Mobilne Punkty Informacyjne to duża pomoc dla wszystkich zainteresowanych środkami unijnymi. Wiemy, że „czas to pieniądz”, dlatego staramy się, aby dotarcie do bezpłatnych informacji nt. funduszy unijnych było najprostsze z możliwych. Wyjazdowe konsultacje to znaczne ułatwienie w dostępie do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej. Dlatego warto przyjść do Punktu i zapytać o Fundusze Europejskie w Małopolsce. – zachęca Marszałek Witold Kozłowski.

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Sprawdzone źródło informacji

„Wiedza to potęga” – ta łacińska sentencja ma swoje odzwierciedlenie w wielu dziedzinach życia, między innymi w działaniach opartych na korzystaniu ze środków europejskich, jakimi dysponuje Małopolska. Wykorzystując informacje na temat dostępnych źródeł finansowania możemy nie tylko zadbać o rozwój biznesu, ale także swój własny.

W Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich każdy może znaleźć i otrzymać bezpłatne informacje na temat możliwości pozyskania środków unijnych (dotacji lub pożyczki), a także dowiedzieć się, jak uzyskać wsparcie na rozwój zawodowy. Dzięki takiej formie działalności przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i biznesu, ale także mieszkańcy mogą na miejscu podczas indywidualnych spotkań z konsultantami ds. funduszy europejskich uzyskać precyzyjne informacje na interesujące ich tematy.

Nasi specjaliści na bieżąco aktualizują dostępne formy wsparcia z programów regionalnych, krajowych oraz te oferowane np. przez małopolskie Instytucje Otoczenia Biznesu. Dotychczas konsultanci najczęściej mierzyli się z odpowiedziami na pytania dotyczące rozpoczynania i rozwoju działalności gospodarczej, aktywizacji zawodowej oraz możliwości wsparcia dla biznesu w postaci pożyczek unijnych.

To pokazuje, że Małopolanie mają coraz większą świadomość możliwości, jakie dają środki europejskie. Coraz odważniej po nie sięgają i mają pomysły na ich skuteczne wykorzystanie – podkreśla Marszałek Kozłowski.

 …ale czy warto?

Nie powiedzą, jak trafić szóstkę w lotka, nie zaprowadzą dziecka do przedszkola, nie zapłacą też Twoich rachunków. Skoro tak, to czy warto tracić czas? Zdecydowanie warto, bo nasi konsultanci od ręki powiedzą Ci wszystko, co chcesz wiedzieć o środkach unijnych.

Jeżeli marzysz o własnym biznesie – podpowiedzą, na jakie wsparcie możesz liczyć w ramach programów: regionalnego i POWER. Dla przedsiębiorców, którzy stawiają na rozwój firmy, ważne będą możliwości, jakie dają tanie pożyczki unijne, a w przypadku innowatorów fundusze venture capital oraz oferta projektu Innovation Coach i STEP z programu POIR.

Dbasz o własny rozwój i chętnie skorzystasz z dofinansowywanych lub bezpłatnych szkoleń, staży i kursów? Tu też mamy szereg propozycji dla szukających ofert w zakresie doskonalenia zawodowego.

Jeżeli masz poniżej 30 lat, możesz skorzystać ze szkoleń i staży w ramach programu POWER, z kolei projekty Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa dają Ci możliwości dofinansowania do kursów i szkoleń w zakresie kompetencji ogólnych (np. języki, szkolenia komputerowe, zarządzanie projektami) i zawodowych dla pracujących 50+ i osób z niepełnosprawnościami.

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Zainteresowany? Spotkajmy się w Mobilnym Punkcie Informacyjnym!

Przyjdź na konsultacje i dowiedz się, jakie możliwości dają Ci Fundusze Europejskie w Małopolsce. Sprawdź czerwcową trasę Mobilnego Punktu Informacyjnego na www.fundusze.malopolska.pl

Lista Mobilnych Punktów Informacyjnych dostępna jest również tutaj.

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce

Chcesz zorganizować Mobilny Punkt Informacyjny w swojej gminie? Zadzwoń na infolinię Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (12) 616 0 616 i ustal szczegóły.

 

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w ramach działań współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Artykuł partnera

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.