Firma Koral w kooperacji z Ekipą „zapuszkowała” lody

Napoje Koral Ekipa

Popularność lodów Koral-Ekipa sprawiła, że współautorzy marketingowego pomysłu postanowili iść za ciosem – już we wrześniu pojawią się w sprzedaży gazowane napoje „Ekipa” o smaku cytrynowym oraz truskawkowym  inspirowane lodami. Będą to napoje w puszkach  o pojemności 250 ml z grafiką nawiązującą do opakowań lodów. Wyprodukuje je Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmie się firma Koral, a promocją konsumencką –  Friz i jego Ekipa.

Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.

W połowie września powinna rozpocząć się produkcja napojów, natomiast w trzeciej dekadzie miesiąca produkty będą się pojawiać w punktach handlowych. Zastosowano podobny mechanizm jak w przypadku lodów – seria będzie limitowana ilościowo.

W komunikacie giełdowym Krynicy Vitamin  zaznaczono, że firma spodziewa się zamówienia w ramach umowy o łącznej wartości ok. 7 mln zł.

Czytaj też:

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.