Finalistki konkursu Miss Małopolski wybrane! Finał na szczeblu krajowym odbędzie się w Nowym Sączu

Znamy finalistki Konkursu Miss Małopolski i Miss Nastolatek Małopolski. O koronę w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007. Nasz region w konkursie dla dorosłych pań będą reprezentować: Natalia Harnik z Nawojowej, Izabela Kachniarz z Mszalnicy, Magdalena Majda ze Świniarska, Wiktoria Radwańska z Nowego Sącza, Magdalena Rakoczy z Gorlic i Sandra Tokarczyk z Brzeznej. O koronę Miss Nastolatek ubiegać się będą cztery dziewczęta: Nina Kotarba z Młodowa, Aleksandra Kozub z Gorlic, Klaudia Pyrz z Kasinki Małej oraz Małgorzata Skowronek z Kasiny Wielkiej.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy wypełniony warsztatami i zajęciami. Podczas finału, oprócz głównego tytułu przyznane będą tytuły Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce.

Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? O tym dowiemy się już w 20. czerwca podczas uroczystej gali finałowej w ICE Kraków.

Finał Miss Polski 2021 odbędzie się 22. sierpnia ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski. Miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.