FILMOWE PORANKI w kinie HELIOS. Mamy bilety!

FILMOWE PORANKI w kinie HELIOS. Mamy bilety!

Kino HELIOS w Nowym Sączu zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki – Bing, cz. 6, w niedzielę 19 lutego o godz. 10:30.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

  • czas trwania filmu: 58 min.
  • kategoria wiekowa: od lat 3.

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Oto szansa dla CIEBIE na podwójną wejściówkę (opiekun + dziecko) do Kina Helios na

FILMOWE PORANKI – BING, cz. 6

START: 19 lutego, godz. 10.30

(szczegółowy program wydarzenia dostępny TUTAJ)

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia (opiekun + dziecko)?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w wydarzeniu FILMOWE PORANKI W KINIE HELIOS.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do soboty (tj. 18 lutego) do godz. 9.00. Później wylosujemy zwycięzców zabawy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na wydarzenie.

Zapraszamy do zabawy!

Reklama