Filip Pławiak i jego prosta historia o morderstwie

Filip Pławiak i jego prosta historia o morderstwie

Filip Pławiak, syn nowosądeckiego starosty Marka Pławiaka zagrał główną rolę w filmie  „Prosta historia o morderstwie”. Wystąpił w doborowej obsadzie – obok Kingi Preis i Andrzeja Chyry. Premiera filmu odbyła się w październiku 2016 r. Film będzie można obejrzeć w Nowym Sączu ponownie w najbliższy czwartek o godzinie 18. w kinie Helios. Seans jest elementem projektu Kultura Dostępna.

Razem z żoną byliśmy na premierze filmu w Warszawie. Powiem krótko: jestem dumny z syna! – mówił krótko po premierze starosta nowosądecki.

Filip Pławiak zagrał do tej pory w filmach: „Wołyń” jako kapitan Zygmunt Krzemieniecki oraz w thrillerze „Czerwony pająk” jako Karol Kremer.

***

Prosta historia o morderstwie – Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Filip Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Kinga Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Andrzej Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

Fot. Kino Helios.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama