Festiwal kolorów w Gorlicach. Gwiazdą Mesajah!

Jak informuje Urząd Miejski w Gorlicach już 15 sierpnia gorliczanie będą bawili się na tym wyjątkowym barwnym festiwalu, którego gwiazdą będzie Mesajah.

wsb3

- Wspólnie pokolorujemy Gorlice - musicie być z nami! - reklamują imprezę organizatorzy.

Mesajah jest wokalistą wykonującym muzykę reggae, dancehall i raggamuffin. We wrześniu 2008 roku artysta wydał swój debiutancki solowy album studyjny pt. Ludzie prości.

- Święto kolorów i idea obsypywania się różnymi kolorami oryginalnie wywodzi się z wierzeń indyjskich. Treść wydarzenia jest jednak całkowicie pozbawiona motywu religijnego. Eksplozja Kolorów ma wyzwalać dobrą energię, być bodźcem do świetnej zabawy oraz zawierania nowych znajomości i szaleństwa w gronie przyjaciół – informuje oficjalna strona gorlickiego UM.

W trakcie imprezy nie zabraknie wielu innych atrakcji w tym m.in. konkursów z nagrodami, gigantycznych balonów czy darmowych gadżetów w postaci... żółtych okularków.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UM Gorlice

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.