FAWORYTA. MAMY DLA WAS BILETY!

Początek XVIII wieku. Anglia jest w stanie wojny z Francuzami, ale uwagę dworu pochłaniają wyścigi kaczek i pojawienie się na rynku ananasów. Na tronie zasiada schorowana królowa Anna (Olivia Colman), a krajem zamiast niej rządzi jej bliska przyjaciółka, lady Sarah (Rachel Weisz). Z podziwu godnym oddaniem dogląda ona przy tym rozkapryszonej i porywczej królowej. Na dwór przybywa nowa służąca Abigail (Emma Stone), która dostrzega w tym szansę na powrót do swych arystokratycznych korzeni. Ponieważ sprawy polityczne i prowadzenie wojny coraz bardziej pochłaniają Sarah, dziewczyna stopniowo zajmuje jej miejsce u boku królowej Anny, licząc na szansę na spełnienie swoich ambicji. Nie pozwoli, aby ktokolwiek lub cokolwiek – czy byłaby to kobieta, mężczyzna, polityk czy królik – stanęło jej na drodze.

WSB2020

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

FAWORYTA

 

Uwaga! Uwaga! Mamy dla Was wejściówki na wyróżniony 10 nominacjami do Oscara, 5 nominacjami do Złotych Globów, 12 nominacjami do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), nagrodą Publiczności na festiwalu Camerimage oraz dwiema nagrodami na festiwalu w Wenecji najnowszy film Yorgosa Lanthimosa FAWORYTA! W rolach głównych Rachel Weisz, Emma Stone i Olivia Colman.

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod postem odpowiedz na pytanie: Który film z Emmą Stone lubisz najbardziej i dlaczego?

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (8 kwietnia) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 08 PONIEDZIAŁEK 18:50
  • 10 ŚRODA 16:45
  • 11 CZWARTEK 16:45

Zapraszamy do zabawy!

FORD TRANS

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.