Basia czeka na Was w kinie Helios. Kto chce bilety?

Basia czeka na Was w kinie Helios. Kto chce bilety?

W sobotę i niedzielę (6 i 7 kwietnia) w kinie Helios w Nowym Sączu na najmłodszych czeka nie lada gratka. Nie dość, że na ekranie pojawi się zestaw bajek o Basi oraz krótki film ukazujący kulisy powstawania animacji o ciekawej świata pięciolatce, to na przybyłych czekać będą konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Mamy do rozdania dwa podwójne bilety na to wyjątkowe wydarzenie – dla Was i waszych pociech.

Co zrobić, aby otrzymać jedną z dwóch wejściówek dla dziecka i opiekuna?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: w jaki sposób dziecko poznaje świat?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania udostępnicie na swoim profilu.

Konkurs trwa dziś do godziny 22:00 (5 kwietnia). Potem wybierzemy dwa najciekawsze komentarze, a ich autorzy otrzymają podwójne wejściówki na seans ,,Basi 2″ w Kinie Helios.

Zdobywcy biletów sami mogą wybrać dzień i godzinę przybycia na seans (sobota – 10:30, 12:00; niedziela – 10:30, 12:00)


Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Basia jako bohaterka dla najmłodszych widzów uczy jak z codzienności zrobić wielką przygodę. Ponadto wyrasta na bardzo współczesną bohaterkę. W nowej odsłonie serialowych przygód Basia uczy się tańca – zapoznaje się z dyscypliną i aktywnością fizyczną; w gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole; podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze – że istnieje świat ekranu, który może zastąpić wyobraźnię.

źródło: kino Helios

Share on twitter
Share on facebook