FAKRO w rankingu największych polskich firm

FAKRO w rankingu największych polskich firm

FAKRO wyróżnione. Na Liście Największych Polskich Firm 2022 przygotowanej przez WPROST producent okien dachowych z Nowego Sącza otwiera drugą setkę będąc jednocześnie drugą firmą w branży stolarki okiennej. Już sama obecność w rankingu, którego liderami są tacy giganci jak PKN Orlen, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo czy PGE Polska Grupa Energetyczna jest sporym wyróżnieniem.

– Ostatnie dwa lata, obfitowały w wiele wyzwań dla branży, jednak pomimo trudności doskonale sobie z nimi poradziliśmy. Polska jest jednym z liderów w światowej produkcji stolarki budowlanej. Co więcej, w Europie to właśnie z naszego kraju najwięcej produktów zostało wyeksportowanych. Przyczyniło się to do dalszego rozwoju sprzedaży, umacniając pozycję branży na międzynarodowych rynkach mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Jak podkreślają twórcy raportu, mimo ciężkich czasów czołowi polscy przedsiębiorcy zdołali zwiększyć swoje dochody o jedną piątą, co doskonale świadczy o potencjale tkwiącym w Polskich markach. Pomimo kolejnych wyzwań, wspomniany wcześniej potencjał rodzimych firm, innowacyjne technologie oraz silna pozycja branży nie wróżą kryzysu.

grafika: WPROST

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.