Fakro uruchomiło platformę e-learningową

Nowosądecka firma FAKRO rozszerzyła wachlarz działań szkoleniowych, wdrażając projekt platformy e-learningowej.

Akademia FAKRO, bo pod taką nazwą platforma funkcjonuje, to nowoczesne narzędzie wymiany informacji, poprzez którą chcemy dzielić się wiedzą z naszymi partnerami. Na platformie e-learningowej udostępniamy zasoby przydatne dystrybutorom, oferującym w sprzedaży produkty FAKRO. W Akademii przedstawiamy zalety naszych produktów oraz przekazujemy informacje, które pomagają w obsłudze klienta. Połączyliśmy praktykę z teorią oraz merytorykę  z psychologią. Unikatowa wiedza, odpowiednia postawa i profesjonalne zachowanie, zdecydowanie ułatwią pracę naszym partnerom biznesowym podczas rozmowy z klientem. Przedstawiamy jak efektywnie komunikować się z konsumentem, aby miał on poczucie najwyższego poziomu obsługi, bo zadowolenie buduje lojalność klientów – wyjaśnia Sławomir Gawlik – dyrektor marketingu Grupy FAKRO.

– E-learning wykorzystuje różnorodne, nowoczesne i atrakcyjne formy prezentacji (techniki multimedialne, awatary, sztuczna inteligencja), przez co prezentowane metody potrafią zaciekawić słuchacza – dodaje Paweł Kołbon, kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami.

Realizacja projektu jest kolejnym krokiem we wdrażaniu kompleksowego systemu szkoleń prowadzonego przez firmę z Nowego Sącza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.