Europosłanka Róża Thun z wizytą w Nowym Sączu. Opowiadała o pracy w Brukseli

O walce z podwójną jakością produktów, zakazie geoblokowania i o poprawie bezpieczeństwa  mówiła wczoraj europosłanka Róża Thun, która przyjechała do Nowego Sącza, aby opowiedzieć  o swojej pracy w Grupie Europejskiej Partii Ludowej. 

Renault2

Spotkanie opatrzone tytułem - pytaniem: "na czym polega ta robota w Brukseli"  było okazją do dyskusji  o podejmowanej przez Parlament Europejski walce o poprawę jakości powietrza,  o zniesieniu dodatkowych opłat za roaming, wzmocnieniu praw pasażerów kolei oraz poparciu jakiego udziela posłanka polskiemu budżetowi unijnemu na lata 2021- 2027.

-Są zjawiska, którym musimy stawić czoła i damy sobie z tym radę, albo przynajmniej będziemy mogli jakoś na nie wpływać, ale tylko wtedy, kiedy będziemy razem. Zmiany klimatyczne, demografia, migracje... jest dużo spraw, nad którymi musimy pracować. Rozwój nowych technologii i cyfryzacja to obszary w których żaden kraj z osobna nie da sobie rady, ale wspólnie jesteśmy w stanie nad tym zapanować. A wszystko to musi być oparte na poszanowaniu prawa, wolności obywatelskiej i  na wychowaniu do tolerancji różnorodności - mówiła podczas spotkania Róża Thun,

 

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.