EURO dopiero za rok! Odwołane też mecze z Finlandią i Ukrainą

Dzisiaj Europejska Federacja Piłki Nożnej – UEFA podjęła decyzję o przełożeniu mistrzostw Europy na 2021 rok! Nowa data to 11 czerwca – 11 lipca 2021. Nie odbędą się również zaplanowane na 21 i 31 marca br. towarzyskie mecze polskiej reprezentacji z Finlandią i Ukrainą.

Podczas dzisiejszej wideokonferencji szefów UEFA i przedstawicieli krajowych federacji postanowiono, że w związku z koronawirusem zaplanowane na ten rok finały mistrzostw Europy nie odbędą się.

Mamy ważniejsze problemy niż sport – powiedział na antenie TVN prezes PZPN Zbigniew Boniek dodając, że wierzy, iż Polska upora się w miarę szybko z wirusem.

21 i 31 marca b.r polska reprezentacja miała zmierzyć się z Finlandią i Ukrainą. Mecze te planowano bez udziału publiczności. Dzisiaj zapadła decyzja, że spotkania te nie odbędą się w planowanym terminie. Nowa data to połowa roku.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.