EL-Kag sponsorem tytularnym Ligi Futsalu w Nowym Sączu!

EL-Kag sponsorem tytularnym Ligi Futsalu w Nowym Sączu!

Podpisano umowę pomiędzy ŁF Sport Events a firmą EL-KAG na sponsoring tytularny rozgrywek Ligi Futsalu.

Umowa została zawarta na okres trzech lat, zatem od sezonu 2018/19 do sezonu 2021/22. Nowosądecka Liga Futsalu zmienia nazwę na EL-Kag Ligę Futsalu. Umowę, w siedzibie potentata elektrotechnicznego, podpisali Łukasz Frączek, właściciel firmy ŁF Sport Events oraz Krzysztof Zelek, właściciel firmy El-Kag.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Panem Łukaszem. Od kilku lat widzimy jego duże zaangażowanie w sport i biznes który prowadzi. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i partnerstwo, a to z całą pewnością gwarantuje nam firma ŁF Sport Events. Patrząc z jakim rozmachem i sumiennością organizuje eventy sportowe, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę na szerszą skalę, która mamy nadzieję przyniesie obu stronom odpowiedni rozgłos, korzyści i prestiż – powiedział Krzysztof Zelek, właściciel firmy El-Kag.

Przypomnijmy iż firma El-Kag to potentat wśród dystrybutorów produktów elektrotechnicznych, obecna na polskim rynku od 20 lat.

Czytaj również: Smutne. Sądecki piłkarz Dawid Janczyk znów w szponach nałogu…

Jestem szczęśliwy z tego, iż udało się pozyskać sponsora tytularnego na naszą kolejną imprezę, tym bardziej że jest to umowa długoterminowa, bo aż na trzy lata. Podpisany kontrakt daje nam stabilizację oraz pewność iż rozgrywki El-Kag Ligi Futsalu będę z nami na kolejne trzy sezony, a co za tym idzie poziom tych rozgrywek w kwestii organizacyjnej, zostanie jeszcze bardziej podniesiony – dodał Łukasz Frączek, właściciel firmy ŁF Sport Events.

Oficjalna strona internetowa El-Kag Ligi Futsalu, której link znajduje się poniżej, rusza 6 października br. Zapisy do turnieju zaczynają się 10 października i potrwają do 3 listopada. Wszystkie spotkania będą odbywać się na hali widowiskowo- sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34. W planach jest stworzenie trzech klas rozgrywkowych oraz Pucharu Ligi Futsalu. Pierwsze mecze zaplanowano na drugi tydzień listopada.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony El-Kag Ligi Futsalu w tym miejscu.

Dobry Tygodnik Sądecki jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum ŁF Sport Events

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama