Eksplozja sądeckich talentów na koncercie u prezydenta [ZDJĘCIA, FILM]

Eksplozja sądeckich talentów na koncercie u prezydenta [ZDJĘCIA, FILM]

Młodzi, piękni i utalentowani podopieczni sądeckiego Pałacu Młodzieży wypełnili sądecki ratusz doskonałą muzyką oraz paletą barw i odcieni swych scenicznych osobowości. Pierwszy z cyklu koncertów ,,Nowosądeckie Talenty u Prezydenta” był jednocześnie świętem wokalistów Studia Piosenki w Nowym Sączu, którzy po latach nauki idą w świat, aby dalej rozwijać swoje talenty. 

-Dziś rozpoczynamy imprezę, która mam nadzieję, że będzie miała charakter cykliczny. Mamy wokół siebie tak wiele talentów, które musimy szlifować, o które musimy dbać, ale musimy też te talenty pokazywać. A ratusz jest najlepszym miejscem do tego, aby sądeccy artyści prezentowali swoje umiejętności i talenty – powiedział otwierając imprezę prezydent Ludomir Handzel

„Je me souviens”, „Love story”, „Where do I begin”, „Lubię wracam tam, gdzie byłem”, „Stumblin’ In”, „Feelings” czy „All about that bass” w brawurowych wykonaniach Wioletty Smajdor, Edyty Dobroszek, Mateusza Zwolenika, Oliwii Ślipek i Krystiana Gizickiego, których do występu przygotowali znani sądeccy trenerzy wokalni – Dorota Szymbara oraz Leszek Zygmunt zachwyciły zebranych gości. Owacjom nie było końca.

Występy wokalne urozmaiciła również podopieczna grupy baletowej „Adagio” działającej przy Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu- Aneta Chochorowska, którą do występu przygotowała Urszula Baziak.

Spotkanie było okazją do podziękowań występującym wokalistom oraz ich opiekunom. Z rąk prezydenta otrzymali podziękowania oraz upominki.

-Dziękuję, że te nasze talenty, które wyrosły tutaj mogą się dzisiaj prezentować w tym miejscu, w sali ratuszowej. To dodaje im wiary i pozwala rozwijać skrzydła. Wierzę, że pójdą w świat docenieni i będą pamiętać, że w Nowym Sączu ktoś za nimi tęskni – zwróciła się do prezydenta Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.