To największa tego typu impreza w regionie! Co roku w Nowym Sączu wszyscy, którzy budują, remontują, urządzają mieszkanie, znajdują bogatą ofertę, pełną nowości i inspiracji. Co ważne, na miejscu można porozmawiać z wystawcami, zadać pytania, uzyskać fachowe porady.

Renault2

Tegoroczna edycja targów, które od 23 lat goszczą w Nowym Sączu, odbywać się będzie pod hasłem: Twój dom jest dla Ciebie a zdrowie masz tylko jedno!

Tegoroczne targi budowlane to połączenie dwóch tematów: EKO-DOM i EKO-LIFE, czyli wszystkiego co jest związane i kojarzy się z ekologicznymi produktami dla domu i zdrowia.

W panelu EKO-DOM na odwiedzających czekają: materiały budowlane, usługi i doradztwo bankowe, ekologiczne kotły, kominki i paliwa,  instalacje i fotowoltaika, systemy wykończenia wnętrz, podłogi i systemy centralnego odkurzania.

Z kolei w panelu EKO-LIFE odwiedzający targi znajdą: zdrową żywność, maści i preparaty dla zdrowia i urody, kosmetyki, medycynę naturalną, rękodzieło, urządzenia do refleksoterapii, fotele z masażem.

Ponadto przygotowano atrakcje dla dzieci i dorosłych w postaci warsztatów las w słoiku. Dzieci będą mogły też kreatywnie budować i konstruować w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Każdy odwiedzający targi ma okazję wygrać telewizor Led 40 cali.

Warto wziąć udział! Tu w jednym miejscu można znaleźć produkty, do których na co dzień trudno dotrzeć, z zakresu: dom, ekologia, zdrowy styl życia, żywność.

Targi budowlane Eko-Dom, Eko-Life

Hala sportowa, ul. Nadbrzeżna 34, Nowy Sącz

Godziny otwarcia: sobota 30 marca od godz. 10 do 17., niedziela 31 marca od godz. 10. do 17.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.