Egzaminy praktyczne w sądeckim MORD od 4 maja. Na początek kategorie ciężkie

Od dziś (27 kwietnia) Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wznawia zapisy na egzaminy praktyczne kandydatów na kierowców tzw “kategorii ciężkich”. Osoby zainteresowane egzaminami praktycznymi kategorii: C,CE, D oraz BE będą mogły przystąpić do egzaminu już od 4 maja 2020 roku. 

To dobra informacja dla wszystkich kierowców, którym pandemia pokrzyżowała plany związane ze zdobyciem uprawnień do kierowania samochodami ciężarowymi i autobusami.

Od dziś za pomocą systemu InfoCar oraz w Biurze Obsługi Klienta w budynku MORD w Nowym Sączu można ustalić termin egzaminu.

Jak poinformował sądecki MORD osoby, których egzamin był wyznaczony w okresie zawieszenia działalności egzaminacyjnej, mogą ustalać egzamin telefonicznie pod numerem (18) 449-08- 88.

– Od dnia 27.04.2020 rozpoczynamy także zapisy na egzaminy teoretyczne kat. A,B, przeprowadzane w Oddziale Terenowym w Nowym Targu, egzaminy odbywać się będą od dnia 28.04.2020 r– czytamy w komunikacie sądeckiego MORD

Czytaj też: 

Od jutra sądecki MORD wznawia proces egzamionwania

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.