Edyta Brongiel, była sekretarz Nowego Sącza, wygrała konkurs na sekretarza Piwnicznej-Zdroju. Funkcję obejmie 1 marca.

Renault2

Edyta Brongiel pracowała w Urzędzie Miasta w Nowym Sączu 15 lat, najpierw na stanowisku kierownik Referatu Integracji z Unią Europejską i Kontaktów Zagranicznych, później jako dyrektor Biura Rozwoju Miasta oraz dyrektor Biura Prezydenta Miasta. Ostatnie trzy lata była sekretarzem Nowego Sącza. Na tym stanowisku zastąpił ją niedawno Piotr Lachowicz.

- Wystartowałam w konkursie i zostałam wybrana. Do urzędu w Piwnicznej wchodzę 1 marca i mam zamiar tak samo mocno pracować dla uzdrowiska, jak pracowałam dla Nowego Sącza. Chcę, żeby Piwniczna kwitła, bo jest tego warta – mówi nowo wybrana sekretarz.

Dodaje, że do uzdrowiska ma szczególny sentyment. Tu bowiem w dzieciństwie mieszkała.

- Mój ojciec pracował wówczas w Piwnicznej w spółdzielni Watra, produkującej buty – wspomina Edyta Brongiel.

Nowa sekretarz Piwnicznej-Zdroju ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,  w WSB- NLU w Nowym Sączu na kierunku: zarządzania i marketingu oraz studia podyplomowe „Aspekty prawne i ekonomiczne w nadzorze właścicielskim”. Posiada tytuł  bachelor of arts –National Louis University, Chicago.

Fot. UM w Nowym Sączu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.