Mało kto zapewne się dzisiaj spodziewał, że stoi akurat w korku nieopodal centrum miasta, bowiem wywróciła się przyczepa ciągnika rolniczego. Tak właśnie było dzisiaj w Nowym Sączu, a efektem tej niespodziewanej sytuacji były wzmożone korki w okolicach ronda imienia Sądeckich Żołnierzy Wyklętych.
Informacja dla mniej wtajemniczonych w skomplikowane sądeckie nazewnictwo drogowe jest taka, że chodzi oczywiście o zbieg dróg nieopodal szpitala. Łączą się tam Bulwar Narwiku, a także ulice Młyńska, Kilińskiego oraz Krańcowa. Sytuacja miała miejsce w okolicach tak zwanych godzin szczytu, więc utrudnienia dla kierowców były dość uciążliwe.
Z tego co obecnie wiadomo, to nikomu nic się nie stało. Poszkodowane zostały jedynie elementy infrastruktury drogowej, a także uszkodzona jest przyczepa ciągnika. Co do przyczyn, to pomimo pojawiania się różnych interpretacji świadków, jak choćby poddawanie w wątpliwość stanu trzeźwości kierowcy, to oficjalnie trudno jednak mówić o konkretach.
Czytaj także: Kolejny już roztrzaskany radiowóz w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]
film: Czytelnik DTS24


























































































































































































































