„Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji” – zdobądź książkowy upominek dla Twojego dziecka

„Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji” – zdobądź książkowy upominek dla Twojego dziecka

Davy Spencer, najbystrzejszy uczeń szkoły Wood Intermediate oraz wschodząca gwiazda YouTube’a, opracowuje genialny plan, jak zdobyć miliony wyświetleń i nowe rzesze fanów. Z „pomocą” młodszej siostry i paczki najlepszych przyjaciół chce nagrać viralowy filmik, który zapewni mu zaszczytne miejsce w kronice szkolnej. Ale na drodze do sławy stanie Davy’emu… pewien niesforny kurczak! Czwarty tom przygód chłopca, który stał się idolem dzieciaków i młodzieży – „Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji” –  do księgarń trafił 26 października, a do rąk Twojego dziecka może trafić lada dzień! 

Mamy dla Was tę książkę w upominku. Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na prezent? Prosta sprawa! Znajdź na naszym profilu na FB post z informacją o „Dzienniku Youtubera” i w komentarzu przekonaj dlaczego chciałbyś/chciałabyś, aby akurat Twoje dziecko przeczytało tę książeczkę. Autorów najciekawszych komentarzy nagrodzimy książką! Zabawę rozstrzygniemy w najbliższą niedzielę – 16 listopada!

A oto najważniejsze szczegóły fabuły:

Davy Spencer wpada na pomysł, by odtworzyć filmik nagrany przez młodszą siostrę, który okazał się hitem internetu. W tym celu obmyśla następujący scenariusz: przebierze się za kowboja i urządzi herbatkę ze zwierzęciem. I to nie byle jakim! Gwiazdą będzie najprawdziwszy na świecie żywy KURCZAK! Czadowo, no nie? Co mogłoby pójść nie tak? Ano okazuje się, że WSZYSTKO! Ku zaskoczeniu chłopca i jego ekipy maskotka Wood Intermediate, kura o imieniu Pomponiara, postanawia nawiać z planu zdjęciowego. I to na oczach całej szkoły!

Na polecenie dyrektora Hawkinsa Davy dołącza do zespołu uczniów dyżurujących szkolne korytarze. Zamierza bohatersko złapać przerażonego, a może i wnerwionego ptaka, który na pełnym gazie przemierza teren Wood Intermediate. Zadania nie ułatwia mu Patrol Uczniowski, któremu chłopiec zachodzi za skórę.

To jednak zaledwie przedsmak tego, co czeka fanów Davy’ego Spencera w najnowszym sezonie! W chwilach wolnych od poszukiwania Pomponiary młody youtuber z pomocą Fergusa, zapalonego gracza gier wideo, oraz całego słoja – o zgrozo! – sosu grzybowego zamierza nagrać swój debiutancki filmik gamingowy. Chuck zaś planuje przeobrazić prowadzony przez jego rodziców motel w wesołe miasteczko. Co z tego wszystkiego wyniknie? Ile wyświetleń zdobędzie kanał Davy’ego na YouTubie?

„Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji. Sezon 4” to przepełniona humorem i mnóstwem anegdot, ilustrowana opowieść o perypetiach chłopca, który marzy o staniu się gwiazdą internetu. Książka adresowana jest do dzieciaków między 8. a 14. rokiem życia. Marcus Emerson przyzwyczaił czytelników, że tworzone przez niego historie nie tylko gwarantują świetną rozrywkę, ale też opowiadają o wartościach, jakimi należy się kierować. Autor pod płaszczykiem absurdalnie zabawnych opowiastek przemyca dużą dozę życiowych mądrości. „Dziennik Youtubera” to lektura obowiązkowa dla każdego dzieciaka, który chciałby stać się kolejnym PewDiePie lub członkiem Ekipy Friza!

Marcus Emerson – miłośnik komiksów i gier wideo, kolekcjoner zabawek oraz autor popularnych serii dla dzieci i młodzieży zatytułowanych „Diary of a 6th Grade Ninja” i „The Super Life of Ben Braver”. Jego celem jest tworzenie książek, które wciągają, bawią i inspirują dzieci w każdym wieku, nawet te pełnoletnie.

Czytaj też:

strzałka w dół

Psycholog Nicole LePera podpowiada jak wyleczyć się z przeszłości

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama