Filip został zamordowany w Anglii. Rodzina i Policja apelują o pomoc w ustaleniu okoliczności zbrodni

Dwudziestoparoletni Filip pochodzący z gminy Iwkowa został zamordowany w Anglii w ubiegłą niedzielę, prawdopodobnie między godziną 5, a 7. Mężczyzna zginął od jednego ciosu nożem w klatkę piersiową – tak wynika z przeprowadzonej sekcji zwłok. 

W tej sprawie zatrzymano osiemnastoletnią Martynę O. zamieszkałą przy Victoria Place w Peterborough. Kobieta jest oskarżona o morderstwo. Druga z nastolatek  (19 lat), która była podejrzewana o współudział w zbrodni, została zwolniona z aresztu.

Chłopak mieszkał w Peterborough przy Princes Street. Jak podaje portal peterboroughpl.com, tuż po godzinie 7 rano w niedzielę, służby zostały wezwane na Oakdale Avenue w Peterborough. Zaniepokojenie mieszkańców wzbudził mężczyzna siedzący w aucie. Okazało się, że był martwy. Policja potwierdziła jego tożsamość.

– Dziś rano został zamordowany mój kuzyn, jeśli są osoby, które mają informacje dotyczące zdarzenia, bardzo proszę o kontakt z Policją. Pogrążona w smutku rodzina, dziękuje za wszelkie informacje – apelowała w niedzielę na Facebooku jedna z bliskich nieżyjącego  mężczyzny.

Funkcjonariusze próbują ustalić okoliczności tragedii. Apelują, by wszyscy, który w niedzielny poranek 21 października zauważyli coś niepokojącego w tamtym rejonie, niezwłocznie zgłosili się na komisariat lub przekazali informację pod numerem telefonu 101 (powołując się na zajście o numerze 93 z dnia 21.10) lub na stronie www.cambs.police.uk/report. Osoby pragnące zachować anonimowość proszone są o wykonanie telefonu na numer 0800 555111 bądź skorzystanie z adresu www.crimestoppers-uk.org.

Źródło: www.peterboroughpl.com/
Fot. screen z policyjnego nagrania
Więcej szczegółów—>Tutaj

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.