Dwa zdarzenia na drodze krajowej nr 75 w ciągu jednego dnia

Dwa zdarzenia na drodze krajowej nr 75 w ciągu jednego dnia

Wczoraj (12. stycznia) na drodze krajowej nr 75 doszło do dwóch kolizji. Pierwsza z nich miała miejsce około godziny 11:25 w Wielopolu (gmina Chełmiec), a do kolejnej doszło około 17:45 w miejscowości Tęgoborze (gmina Łososina Dolna).

W Wielopolu zderzyły się ze sobą czołowo dwa samochody dostawcze. W zdarzeniu uczestniczył pojazd marki Iveco oraz Volkswagen Transporter. Jedna osoba została ranna. Przez jakiś czas pas ruchu w kierunku Krakowa był zablokowany.

Kolejna kolizja miała miejsce w miejscowości Tęgoborze. Tam również doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak informują sądeccy strażacy: „Peugeot 208 po zderzeniu z Fordem Transitem, uderzył o bariery energochłonne i znajdował się na poboczu. Drugi pojazd znajdował się na wjeździe na posesję. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby.”

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili uszkodzone samochody jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Nikt nie uskarżał się na dolegliwości. Wszyscy, po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, mogli pozostać na miejscu.

Z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne, a droga była całkowicie zablokowana przez elementy zniszczonych samochodów i pojazdy ratownicze. Później wprowadzono ruch wahadłowy.

Przybyły na miejsce patrol policji, wykonał czynności dochodzeniowe.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama