DTS obchodzi urodziny. To już 9 lat!

DTS obchodzi urodziny. To już 9 lat!

Naprawdę! Aż sami ze zdumienia przecieramy oczy, bo przecież wcale nie tak dawno oddawaliśmy do rąk Czytelników pierwszy numer „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. Dziś tych numerów jest dokładnie 463, a my świętujemy 9. urodziny.

Wraz z wiekiem DTS rośnie, zmienia się, ciesząc się poważaniem Czytelników (co tydzień rozchodzi się  jak świeże bułeczki i to w wersji papierowej jak i elektronicznej) i zaufaniem reklamodawców.

Nasza DTS-owska rodzina też się rozrasta. Moce kroki stawia nasz młodszy brat – portal codziennych informacji dts24.pl, który trafia do tysięcy sądeczan. A że lubimy wyzwania, pewnie niejedna niespodzianka czeka jeszcze naszych DTS-owskich fanów.

Dziś świętujemy, bez fanfar i tortów, za to rozdając prezenty Czytelnikom. Gazeta bez Czytelników nie istnieje, to dla Was powstaje DTS i Wasze opinie oraz potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego mamy jedną prośbę – napiszcie, co w naszym tygodniku DTS Wam się podoba, czego Wam brakuje, co chcielibyście zmienić. Podzielcie się swoimi pomysłami, a my postaramy się z nich jak najpełniej skorzystać, wprowadzając je na łamy. Nagrodzimy pierwsze dziesięć osób, które napiszą o swoich DTS-owskich refleksjach. Mamy dla Was do wyboru: płyty Hadriana Filipa Tabęckiego, Leszka Mieczkowskiego i Sądeckiej Orkiestry Kameralnej „Fantazja filmowa” od firmy Wiśniowski, wejściówki na Koncert Wiedeński (szczegóły na str. 20) oraz książkę Marty Obuch „Mąż przez zasiedzenie” od Wyd. Filia. Swoje wypowiedzi przesyłajcie na adres: [email protected] w temacie wpisując: Urodziny.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.