Drugi transfer Sandecji stał się faktem! Grał w USA

Pomocnik Michał Szaflarski, który od czwartku przebywał na testach w Nowym Sączu podpisał właśnie kontrakt z Sandecją.

Renault2

19-latek mogący grać na prawym skrzydle pokazał się z na tyle dobrej strony, że jego umiejętności w ciągu kilku dni przypadły do gustu sztabowi szkoleniowemu na czele z trenerem Tomaszem Kafarskim.

Przebywający od czwartku na testach Michał Szaflarski zyskał aprobatę trenera Tomasza Kafarskiego, dzięki czemu podpisał dziś kontrakt z naszym klubem. Jego umowa obowiązywać będzie przez najbliższe dwa lata. Z tym ostatnim zespołem nowy nabytek „Biało-czarnych” wywalczył mistrzostwo North Central Community College. W poprzednim sezonie Szaflarski w USA zanotował 8 goli i 3 asysty. Trafił też do jedenastki sezonu wszystkich stanów na amerykańskiej ziemi. Do ekipy Kafarskiego dołączył na zasadzie wolnego transferu.

Czytaj również: Prezes Sandecji wydał oświadczenie w sprawie audytu

- Witamy na pokładzie Mike Szaflarski! Sandecja Nowy Sącz liczy na Ciebie! - napisał na Facebooku prezes klubu z miasta nad Dunajcem Tomasz Michałowski.

Michał Szaflarski jest drugim tej zimy wzmocnieniem klubu z Nowego Sącza. Wcześniej graczem Sandecji został także skrzydłowy, tyle że grający na lewej flance, Dominik Kun.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja; R.Szurek

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.