W związku z epidemią koronawirusa i wynikającymi z niej licznymi ograniczeniami, możecie mieć problem w zdobyciu tradycyjnej, papierowej wersji „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. Nie wszystkie miejsca, w których przez lata przyzwyczailiście się otrzymywać naszą gazetę są obecnie dostępne i otwarte.

Renault2

W trosce o Wasz komfort, dbając o Wasze zdrowie i stosując się do zaleceń czasu epidemii, nie będziemy również rozdawać DTS na ulicach i w miejscach tradycyjnej masowej dystrybucji. Wierzymy, że nie musimy Was nawet prosić o wyrozumiałość w tej sprawie. To po prostu twardy wymóg. Najważniejsze jest Wasze życie i zdrowie. Dlatego zostańcie w domach, abyśmy jak najszybciej znowu mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Oczywiście w tym trudnym dla wszystkich czasie nie zostawiamy Was bez lektury Waszej ulubionej gazety. Pamiętajcie, że dostarczamy ją bezpłatnie przez całą dobę w dowolne miejsce na świecie. Wystarczy pobrać wersję elektroniczną na portalu dts24.pl. Zachęcamy do czytania gazety w komputerze, tablecie, telefonie. Tam również znajdziecie wszystkie 490 archiwalnych wydań DTS. Czas kwarantanny spędzany w domu może okazać się świetną okazją, by powrócić do lektury najciekawszych tekstów z kilkunastu tysięcy materiałów prasowych znajdujących się w naszych zasobach. Są one bezpłatnie dostępne w tym samym miejscu, gdzie wydanie aktualne czyli na dts24.pl.

Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z wersji elektronicznej DTS, a nie wyobrażają sobie tygodnia bez naszej gazety prosimy o telefoniczny kontakt z redakcją (18 544 64 41), a my postaramy się dostarczyć papierowe wydanie tygodnika bez konieczności wychodzenia z domu.

Koniecznie tam zostańcie!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.