Dramat w rejonie starego dworca PKP. 17-letni gorliczanin wybrał śmierć

Dramat w rejonie starego dworca PKP. 17-letni gorliczanin wybrał śmierć

Około godziny 8.40 w rejonie starego dworca PKP, przy ul. Bardiowskiej w Gorlicach, przechodzień znalazł ciało młodego mężczyzny. Na pomoc ruszyły służby ratunkowe, ale było już za późno. Wszystko wskazuje na to, że nastolatek odebrał sobie życie. 

Denatem okazał się 17-letni gorliczanin. – Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i prokuratora. Wcześniej zespół karetki pogotowia potwierdził zgon mężczyzny – informuje w rozmowie z naszą redakcją asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Wstępnie po dokonaniu oględzin funkcjonariusze policji oraz prokurator wykluczyli udział osób trzecich w tym dramatycznym zdarzeniu.

– Wszystko wskazuje na to, że niestety mamy do czynienia z tragiczną śmiercią samobójczą przez powieszenie – przyznaje asp. sztab. Szczepanek.

Decyzją prokuratura ciało zabezpieczono do badań sądowo-lekarskich.

– Dopiero po poznaniu ich wyników, wnioski będą ostateczne – dodaje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach.

WAŻNE!

Jeśli jesteś w kryzysie emocjonalnym, życie straciło dla Ciebie sens, daj sobie pomóc i zadzwoń. Specjalnie dla Ciebie uruchomiono telefony zaufania. 

Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

Fot. arch. google street view

Share on twitter
Share on facebook