Dlaczego wiceprezydent biega z pistoletem i w jaką rolę celuje?

Bochenek Artur, Bruce Willis

O tym, że aktorzy zostają politykami, a nawet prezydentami Ameryki, to już pewnie gdzieś słyszeliście. Ale o tym, że politycy zostają aktorami kina akcji, to od nas słyszycie pierwszy raz.

„Brukowiec Sądecki” jako jedyny na świecie dotarł do unikatowych zdjęć z planu filmowego nowej hollywoodzkiej produkcji. Mocne kino akcji. Oto jesteście świadkami narodzin gwiazdy filmu dla prawdziwych facetów.

Wiceprezydent Nowego Sącza Artur Bochenek wciela się przed kamerą w nieustraszonego pogromcę zła, w stróża prawa, dla dobra ludzkości balansującego czasami na granicy tegoż prawa. Silny facet i silny charakter, to właśnie Artur Bochenek. Cała jego postać zdaje się krzyczeć w stronę złoczyńców: „Mam broń i nie zawaham się jej użyć! Rzućcie klamki i unieście ręce nad głowę!”.

Jak udało się ustalić (…)

To koniecznie musisz przeczytać! W najnowszym wydaniu „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”! Kliknij i czytaj za darmo już teraz!

DTS 10 czerwca 2021 online

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.