DK75. Dwa niebezpieczne zdarzenia jednego dnia

DK75. Dwa niebezpieczne zdarzenia jednego dnia

W niedzielę (13 listopada) na drodze krajowej nr 75 w gminie Łabowa doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W Roztoce Wielkiej bus zderzył się z osobówką, a w Nowej Wsi samochód osobowy uderzył w jelenia.

Strażacy z JRG Krynica Zdrój oraz z miejscowej jednostki OSP zostali zadysponowani do Nowej Wsi o godzinie 20:07. Kiedy dotarli na miejsce, uszkodzony Jeep stał na jednym pasie jezdni, a potrącone zwierzę leżało na poboczu.

Samochodem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W chwili przybycia służb pasażerowie osobówki znajdowali się w pobliskim domu, a kierowca czekał przy aucie.

Na początku ponad godzinnych działań, strażacy zabezpieczyli teren. Następnie kierowali wahadłowo ruchem i zasypali sorbentem plamę oleju, który wyciekł z osobówki.

Po zakończonych czynnościach prowadzonych przez Policję, usunięto pojazd i elementy karoserii w bezpieczne miejsce – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Przypomnijmy, że tego samego dnia na drodze krajowej nr 75 doszło do drugiego niebezpiecznego zdarzenia. Około 10:20 w Roztoce Wielkiej bus zderzył się z samochodem osobowym. Pojazdami podróżowało łącznie jedenaście osób, a trzy z nich trafiły do szpitala, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Poniżej galeria zdjęć z obu zdarzeń.

fot. PSP w Nowym Sączu, OSP Łabowa

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama