DK 75: niebezpieczne zdarzenie drogowe w Łabowej. Ranna jedna osoba

Dzisiaj około godziny piątej w miejscowości Łabowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Volkswagen Sharan, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i dachował w przydrożnych krzakach. Jedna osoba została poszkodowana. 

wsb3

Zastępy straży pożarnej z JRG w Krynicy-Zdroju oraz z OSP Łabowa zostały zadysponowane do działań. Na miejscu byli już ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy kierowcy.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w obniżeniu terenu na prawej stronie jezdni drogi krajowej nr 75 znajdował się samochód marki VW Sharan. Kierowca był już w karetce pogotowia ratunkowego. Pojazd leżał na dachu w obniżeniu terenu, poza obrębem drogi. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeszukaniu terenu w celu sprawdzenia, czy nie było innych poszkodowanych – relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Majówka właśnie dobiega końca, na drogach jest coraz większy ruch, bo wiele osób wraca właśnie z urolpu. Kierowcy noga z gazu, by dojechać bezpiecznie do celu!

Fot. PSP Nowy Sącz

ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]