DK 75: niebezpieczne zdarzenie drogowe w Łabowej. Ranna jedna osoba

DK 75: niebezpieczne zdarzenie drogowe w Łabowej. Ranna jedna osoba

Dzisiaj około godziny piątej w miejscowości Łabowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Volkswagen Sharan, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i dachował w przydrożnych krzakach. Jedna osoba została poszkodowana. 

Zastępy straży pożarnej z JRG w Krynicy-Zdroju oraz z OSP Łabowa zostały zadysponowane do działań. Na miejscu byli już ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy kierowcy.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w obniżeniu terenu na prawej stronie jezdni drogi krajowej nr 75 znajdował się samochód marki VW Sharan. Kierowca był już w karetce pogotowia ratunkowego. Pojazd leżał na dachu w obniżeniu terenu, poza obrębem drogi. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeszukaniu terenu w celu sprawdzenia, czy nie było innych poszkodowanych – relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Majówka właśnie dobiega końca, na drogach jest coraz większy ruch, bo wiele osób wraca właśnie z urolpu. Kierowcy noga z gazu, by dojechać bezpiecznie do celu!

Fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.