Kino Helios ponownie zaprasza. Kto chce bilety na przedpremierę ,,Na topie”?

Jak pisaliśmy TUTAJ, Kino Helios w Nowym Sączu znów zaprasza przed swoje ekrany. Tym samym powracamy do rozdawania biletów dla naszych Czytelników. Na start mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na przedpremierę  filmu ,,Na topie”, która odbędzie się w sobotę (4 lipca) o godzinie 19:30.

PROTEUSGASTRO2

Co zrobić, aby otrzymać bilety dla dwóch osób na sobotni seans ,,Na topie”?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: co obecnie jest na topie w twoim życiu i dlaczego?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania polubisz i udostępnisz na swoim profilu.

Konkurs trwa dziś do godziny 21:00 (3 lipca). Potem wybierzemy najciekawszy i najbardziej kreatywny naszym zdaniem komentarz, a jego autor otrzyma hasło uprawiające do wejścia dwóch osób za darmo na przedpremierę filmu „Na topie”.


Znajdujemy się w olśniewającym świecie sceny muzycznej Los Angeles, gdzie błyszczy wspaniała Grace Davis (Tracee Ellis Ross), gwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace, która nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Sprawy nabierają tempa, gdy wieloletni menedżer Grace (Ice Cube) przedstawia piosenkarce wybór, który może zmienić bieg jej kariery, a Grace musi podjąć decyzję, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Główne bohaterki czeka seria trudnych do przewidzenia wydarzeń, na które nawet doskonała asystentka nie byłaby się w stanie przygotować. Z pewnością wszystko się zmieni.

źródło: kino Helios

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]