Senator Stanisław Kogut kontra radny Wiktor Durlak

Senator Stanisław Kogut kontra radny Wiktor Durlak

Wybory do Sejmu i Senatu już 13 października. Jeśli nadal zastanawiacie się na kogo za dwa tygodnie postawić i komu dać szansę na zdobycie mandatu senatorskiego, mamy dla Was dobrą wiadomość. 3 października (czwartek) o godzinie 18. odbędzie się debata kandydatów do Senatu z naszego okręgu.

Z trudnymi pytaniami zmierzą się: senator Stanisław Kogut (Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Koguta) oraz radny powiatu nowosądeckiego Wiktor Durlak (Prawo i Sprawiedliwość).

Debatę poprowadzą: redaktor naczelny Dobrego Tygodnika Sądeckiego (dts24.pl) Wojciech Molendowicz oraz redaktor naczelny Regionalnej Telewizji Kablowej – Michał Gorzkiewicz.

Bezpośrednia transmisja z debaty parlamentarnej będzie dostępna w telewizji RTK oraz na portalu dts24.pl.

Nie przegap! 3 października godzina 18.00. Zapraszamy!

Tydzień później, 10 października o godzinie 18.00, odbędzie się druga debata, w której udział wezmą kandydaci do Sejmu: poseł Arkadiusz Mularczyk (Prawo i Sprawiedliwość), Jakub Bocheński (Lewica), Andrzej Skupień (Konfederacja), poseł Jagna Marczułajtis-Walczak (Koalicja Obywatelska) oraz Urszula Nowogórska (Polskie Stronnictwo Ludowe). Również z tej debaty transmisja będzie dostępna w telewizji RTK oraz na portalu dts24.pl.

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama