Dawid Szufryn. Nie chcę zmieniać otoczenia

Dawid Szufryn. Nie chcę zmieniać otoczenia

Dawid Szufryn Sandecja

Miałem 35 lat na karku i skomplikowana kontuzja spowodowała wiele znaków zapytania, niepewność. To był bardzo trudny dla mnie moment, ale wówczas dostałem niesamowite wsparcie ze strony zarządu klubu i sztabu szkoleniowego.

Otrzymywałem sygnały od trenera i prezesa, że ciągle jestem potrzebny drużynie. Przedłużyłem nawet kontrakt. W trudnej sytuacji w jakiej się znalazłem każde dobre słowo i gest był niesłychanie mobilizujące. Wiedziałem, że na mnie czekają i to pozwoliło mi szybciej wrócić do zdrowia. Nie poddałem się i chciałbym się odwdzięczyć jak najlepszą grą, jeśli tylko zdrowie pozwoli.

Od momentu ukończenia 30 lat, co roku otrzymuję jakieś propozycje zmiany barw klubowych. Niektóre kluby oferowały nawet lepsze warunki niż te w Sandecji. Jestem wychowankiem tego klubu, tyle pięknych lat tutaj spędziłem i nie chcę zmieniać otoczenia, w którym się znakomicie czuję.

Cały wywiad z kapitanem Sandecji Dawidem Szufrynem przeczytasz w najnowszym numerze DTS.

Ciufa Szufryn

fot. Adrian Maraś

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.