Dawid Szufryn na dłużej w Sandecji

Dawid Szufryn na dłużej w Sandecji

Jak podaje na swojej stronie klub MKS Sandecja Dawid Szufryn podpisał dwuletni kontrakt. To z pewnością ucieszy kibiców, że kapitan drużyny chce dalej grać w biało czarnych barwach.

Dawid Szufryn, lat 32, ur. się 29.05,1986 w Nowym Sączu – obrońca, 191 cm wzrostu, 82 kg wagi.

Jest wychowankiem klubu; pierwszy raz występował w Sandecji prawie 6 lat. Później trafił do Polonii Bytom, następnie przez 5 sezonów w Kolejarzu Stróże i w końców wrócił do Nowego Sącza przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015.

W zakończonych niedawno rozgrywkach zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Łącznie wystąpił w 29 spotkaniach LOTTO Ekstraklasy oraz 1 Pucharu Polski; Ogólnie biało-czarną koszulkę przywdziewał w 141 meczach, w tym czasie 5 razy trafił do siatki rywali (ostatni raz w wygranym 5:0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec – przyp. red).

Dawid to prawdziwy lider zespołu nie tylko na boisku, ale także poza nim. Bardzo zależało nam, aby nadal występował w Nowym Sączu, dlatego cieszymy się, że negocjacje zakończyły się sukcesem. Oczywiście nie jest to nasze ostatnie słowo, nadal pracujemy nad tym, by zbudować silny zespół, który będzie reprezentował nasze barwy w nadchodzącym sezonie – powiedział Prezes Tomasz Michałowski.

Źródło: www.mkssandecja.pl
Fot: Jarosław Para

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.