Dalszy ciąg kadrowej rewolucji. Kolejne zwolnienia w sądeckim ratuszu

Dalszy ciąg kadrowej rewolucji. Kolejne zwolnienia w sądeckim ratuszu

Dzisiaj wypowiedzenie z rąk wiceprezydenta Bochenka otrzymała Małgorzata Antkiewicz-Wójs, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego oraz jej zastępca Janusz Blachura. Pracę także straciły dwie osoby zatrudnione w Sądeckim Urzędzie Pracy, którym nie przedłużono umów. 

Jak informują pracownicy biura prasowego sądeckiego ratusza, nie przedłużono umów o pracę także jednemu pracownikowi Wydziału Organizacyjnego, jednemu pracownikowi Wydziału Gospodarki Komunalnej oraz jednemu pracownikowi Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych.

– Informuję, iż w dniu dzisiejszym, tj. 31 grudnia, pan Grzegorz Dobosz przestał pełnić funkcję pełnomocnika prezydenta miasta ds. inwestycyjnych – taka informacja do naszej redakcji dotarła tuż po południu.

Z rozmowy z samym zainteresowanym wynika, iż pan Grzegorz Dobosz sam wystąpił (z przyczyn osobistych) z inicjatywą tzn. złożył wypowiedzenie umowy pracy za porozumieniem stron.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.