Czym jest aplikacja InPost Fresh?

Czym jest aplikacja InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh to sposób na internetowe zakupy codziennej potrzeby. Za jej pomocą można zamówić m.in. produkty spożywcze, kosmetyki czy środki czystości. Szeroki asortyment oraz dostawa na terenie całej Polski możliwe są dzięki temu, że firma InPost współpracuje z dużymi marketami, a także lokalnymi sklepikami.

Do czego służy aplikacja InPost Fresh?

InPost Fresh to najnowsza aplikacja znanej firmy kurierskiej. Narzędzie to zostało stworzone z myślą o usprawnieniu internetowych zakupów. Dzięki aplikacji możliwe są zakupy spożywcze online z dostawą do domu lub automatu Paczkomat®. Dzięki kilku kliknięciom w ekran telefonu klienci mogą skomponować swoje zamówienie.

Jakie produkty można zamówić w InPost Fresh?

Aplikacji InPost Fresh oferuje asortyment z różnych kategorii. Podstawowa zakładka nosi nazwę „Produkty spożywcze” i zawiera w sobie towary takie jak mięsa, dania gotowe, konserwy czy przetwory. Nie brakuje też artykułów sypkich, kawy, herbaty, słodyczy oraz innych przekąsek.

Na wirtualnych półkach InPost Fresh znajdują się również produkty z kategorii „Porządki”. W tej zakładce dostępne są wszelkie środki czystości, a także akcesoria do sprzątania. Użytkownicy mogą zakupić m.in. detergenty, płyny do mycia podłóg, tabletki do zmywarek, worki na śmieci, odświeżacze powietrza, a także gąbki, ścierki czy ręczniki kuchenne.

Aplikacja InPost Fresh umożliwia także kupno produktów z kategorii „Kosmetyki i higiena”. Zakładka o tym tytule zawiera artykuły do kompleksowej pielęgnacji ciała, a także twarzy czy włosów. Użytkownicy mogą dodać do swojego zamówienia kosmetyki przeznaczone do rąk i stóp. Natomiast w podkategorii „Golenie i depilacja” dostępne są wszelkie produkty niezbędne do usuwania niechcianego owłosienia, czyli m.in. żele, pianki i kremy do depilacji.

Ostatnia z kategorii produktowych InPost Fresh przeznaczona jest dla właścicieli zwierząt domowych. Znajdują się w niej artykuły dla wielu różnych pupili. W aplikacji z łatwością zaopatrzą się posiadacze psów, kotów, małych zwierząt domowych, a także rybek czy ptaków. Na wirtualnych półkach znajdą suche i mokre karmy, przysmaki oraz dodatkowe akcesoria.

Jak korzystać z aplikacji InPost Fresh?

InPost Fresh umożliwia łatwe, szybkie i przyjemne zakupy. Bogaty asortyment produktów w aplikacji wynika z tego, że firma współpracuje zarówno z dużymi sieciami (Makro, Carrefour), jak i małymi sklepami. Taki układ ma natomiast wpływ na szeroki dostęp do usługi – InPost Fresh funkcjonuje na terenie całej Polski.

W celu złożenia zamówienia wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się przy pomocy numeru telefonu. Później można skompletować swój koszyk. Kiedy zamówienie będzie gotowe, należy wskazać adres i termin dostawy. Później przychodzi czas na opłacenie zamówienia. Można to zrobić m.in. za pomocą internetowego przelewu bądź BLIKA.

Składanie zamówienia w aplikacji InPost Fresh jest banalnie proste. Intuicyjne narzędzie sprawi, że domowe zakupy będą przyjemniejsze.

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama