Czujesz się siłaczem? Zapisz się na zawody w wyciskaniu sztangi!

W sobotę 24 lutego w Starym Sączu odbędą się Otwarte Starosądeckie Zawody Siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc.

Renault2

Impreza, która odbędzie się już po raz drugi, ma wystartować w kinie Sokół w Starym Sączu przy ulicy Stefana Batorego 23. Start zawodów około godz. 13.30. Wcześniej na godz. 12 zaplanowano ważenie.

Arbitrem głównym tych siłowych zmagań będzie profesjonalista, Dariusz Legutko mistrz Polski z 2016 roku w wyciskaniu sztangi leżąc. Ponadto będzie można zobaczyć pokaz kulturystyczny Klaudiusza Dębowskiego.

Przewidziano rywalizacje w czterech kategoriach: kobiety open, juniorzy, seniorzy do 90 kg wagi oraz seniorzy ponad 90 kg wagi. W każdej z nich o wyniku zdecyduje największy wyciśnięty ciężar przez danego zawodnika pomnożony przez współczynnik wagi. Pierwsze trzy miejsca będą nagradzane.

Już teraz można dokonać zapisów na Starosądeckie Zawody Siłowe. Te potrwają do wtorku 20 lutego. Można dzwonić pod numery tel: 514 785 462 oraz 884 690 539. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie własnego stroju sportowego oraz wpłata 40 zł wpisowego dokonywana na miejscu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Organizator Fundacja Będzie Dobrze

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.