Czarny Potok. Strażacy potrzebują nowego samochodu aby szybciej nieść pomoc

Czarny Potok. Strażacy potrzebują nowego samochodu aby szybciej nieść pomoc

Ich dotychczasowy samochód ratowniczy ma już 51 lat! Dlatego strażacy z jednostki OSP Czarny Potok proszą o pomoc w zdobyciu funduszy na nowy pojazd, który umożliwi sprawniejsze niesienie pomocy i zapewni skuteczność w sytuacjach awaryjnych. Pomożesz?

,,Nasza jednostka potrzebuje nowego samochodu ratowniczego ponieważ nasze obecne auto, Steyr 790, ma już niesamowite 51 lat i jest tylko 3-osobowy. Potrzebujemy nowego pojazdu, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo i skuteczność w sytuacjach awaryjnych” – zaznaczają strażacy.
Nowy – średni pojazd ratowniczo-gaśniczy to nie tylko radość i komfort dla samych niosących pomoc, ale właśnie lepsze i szybsze tej pomocy niesienie tym, którzy jej w danej chwili potrzebują. Jak podkreślają strażacy, nowy sprzęt skróci czas ich reakcji, co w nagłych przypadkach, gdy liczą się sekundy, może nawet uratować czyjeś życie.

Jak pomóc?

OSP Czarny Potok w ich celu wesprzeć można poprzez wpłatę pieniężną na następujący numer rachunku bankowego: 97 8805 0009 0047 3385 2000 0010, bądź przez udostępnienie innym informacji o prowadzonej zbiórce.

,,Nawet mała kwota ma wielkie znaczenie. Udostępnij ten post, aby dotarł do większej liczby ludzi” – podkreślają strażacy.

 

fot. OSP Czarny Potok

Czytaj też:

Rodzina z Dąbrowej straciła dach nad głową. Potrzebna jest pomoc

Share on twitter
Share on facebook