Co zrobi SMOK, aby przegonić SMOG? Ogłaszamy konkurs!

Co zrobi SMOK, aby przegonić SMOG? Ogłaszamy konkurs!

Co zrobi smok, aby przegonić smog? – oto pytanie które kierujemy do sądeckich dzieciaków.  Trzeba na nie odpowiedzieć… obrazkowo.  Ci, którzy odpowiedzą najpiękniej, zostaną obdarowani nagrodami.

Zatem…. trzy, dwa, jeden, START! Głowy niechaj będą pełne pomysłów, a ręce gotowe do wykonania artystycznego wyzwania!

Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej (format A3 lub A4) odpowiadającej na pytanie zawarte w tytule konkursu.
Konkursowe prace będą prezentowane w galerii na portalu dts24.pl. Gdy minie termin zgłoszeń (22 listopada 2019 r.)  kapituła konkursowa wybierze trzy najwspanialsze, najbardziej kreatywne obrazki.

Gdzie szukać inspiracji? Wszędzie wokół, bo smoki, które walczą ze smogiem na pewno działają blisko Was! Postaramy się też inspirować tutaj. Już wkrótce w dts24 , w  smoczej zakładce  będziecie mogli czytać teksty tłumaczące czym właściwie jest smog, jaki ma wpływ na nasze zdrowie i przede wszystkim dowiedzieć się, jak możemy się go pozbyć z naszego miasta.

Bohaterami tekstów będzie rodzina smoków, która doskonale zna się na tych sprawach. Nie zabraknie również treści dla dorosłych Czytelników. Wszystko po to, aby zaangażować jak największą armię ludzi w walkę ze smogiem.

Pokażemy też jakie akcje ekologiczne i antysmogowe odbywają się na terenie Nowego Sącza, a wszystko wytłumaczą eksperci.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie dostępny jest TUTAJ
Regulamin konkursu plastycznego znajdziecie TUTAJ.

Prace można dostarczyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Dobre na ulicy Żywieckiej 25 w Nowym Sączu lub za pośrednictwem poczty bądź w formie skanu przesłanego na adres mailowy [email protected].

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama