Co je królik i czy to prawda, że alpaki plują? Wystawa Agro-Nawojowa po raz pierwszy

Co je królik i czy to prawda, że alpaki plują? Wystawa Agro-Nawojowa po raz pierwszy

Agro nawojowa

Na ponad 300 stoiskach rozłożono regionalne potrawy,  ciekawe rośliny do domu i ogrodu, owoce, warzywa oraz wędliny. Nie zabrakło też wystawców z branży samochodowej, budowlanej, maszyn rolniczych oraz pokazów prowadzonych przez strażaków. U najmłodszych sporo emocji wzbudzały alpaki, owce, króliki czy kury. Pierwsza edycja wystawy Agro – Nawojowa już jest historią.

Na targach można było zasiąść za kierownicą ogromnych traktorów,  kupić pyszne regionalne smakołyki i soki,  miód, chleb, serki owcze. Można też było zobaczyć jak się strzyże owce, zapytać co je królik i czy to prawda, że alpaki plują.

Powiat nowosądecki po raz pierwszy świętował swoje dożynki. Podziękowanie za plony towarzyszyło drugiemu dniu wystawy Agro Nawojowa. Odprawiono Mszę Świętą dziękczynną i był też czas na konkurs dożynkowych wieńców. O muzyczną ucztę zadbał zespół Lachersi.

(DSZ)

Czytaj też: Śwarne Babki z Mochnaczki Wyżnej nakręciły film…

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.