Chwila nieuwagi doprowadziła do kolizji trzech samochodów

Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do kolizji trzech pojazdów: dwóch osobowych i dostawczego. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj o 6.40 na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu.

Renault2

Kolizja jak domino: w ciężarówkę uderzył jadący za nią samochód osobowy, w który wcześniej najechało inne auto. Łącznie pojazdami podróżowało sześć osób, w tym trzyletnie dziecko. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń i nie zgłaszał żadnych dolegliwości.

- Z samochodów nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w jednym samochodzie osobowym, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pojazdów na pobliski chodnik - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Aby złagodzić stres, jaki dziecko przeżyło podczas zdarzenia, strażacy wręczyli trzylatkowi maskotkę. Sądecka Policja ustala szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia.

Fot. PSP Nowy Sącz

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.