Chrobry popsuł debiut trenera Sandecji [fotorelacja]

Chrobry popsuł debiut trenera Sandecji [fotorelacja]

I liga. Zmiana trenera w Sandecji jak na razie nie przyniosła spodziewanych efektów. Sądecznie przegrali w Niepołomicach z Chrobrym.

Sandecja po raz pierwszy wystąpiła pod wodzą trenera Stanislava Vargi, który kilka dni temu zastąpił Dariusza Dudkę. Sądeczanie po 9 kolejkach zajmują przedostatnią pozycję i nadal są bez zwycięstwa.

W pierwszej połowie podopieczni Stanislava Vargi zaprezentowali się przeciętnie. Najlepszą okazję na prowadzenie mieli w 39 minucie, po dośrodkowaniu Kosakiewicz i główce Piter-Bucko piłka odbiła się od poprzeczki, a dobitka Falla okazała się minimalnie niecelna. Znakomita okazja zemściła się w końcówce pierwszej połowy. Po zagraniu piłki ręką przez obrońcę gospodarzy, drużyna z Głogowa miała rzut karny, który na gola zmienił Mucha.

Sandecja w drugiej połowie miała przewagę. Dwukrotnie groźnie uderzył Walski. W dogodnej sytuacji precyzji zabrakło Wróblowi. Nieznacznie pomylił się również Merebaszwili. Sandecja naciskała do końca, ale wynik nie uległ już zmianie.

 

SANDECJA  – CHROBRY GŁOGÓW 0:1 (0:1)

0:1 Mucha 45 karny.

Sandecja: Pietrzkiewicz – Szufryn, Piter-Bucko, Kosakiewicz (71 Mas), Gach (68 Merebashvili) – Nawotka, Fall, Walski, Toporkiewicz, Chmiel (68′ Iskra) – Wróbel (80 Kasprzak).

Chrobry: Dybowski – Tupaj, Michalec (57 Praznovsky), Mavroudis, Kuzdra – Bochnak (71 Bogusz), Mandrysz, Górski, Mucha (46 Kolenc), Steblecki (57 Machaj) – Wolsztyński (90+5 Jóźwiak).

Żółte kartki: Piter-Bucko, Kasprzak – Michalec, Mucha, Tupaj, Kuzdra, Mandrysz, Dybowski.

wkrótce więcej…

Fot. Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama