Chłopak z Nowego Sącza w Top Model. Kibicujemy Arkadiuszowi!

Arkadiusz Pydych

Uśmiechnięty chłopak z bujną czupryną oczarował Joannę Krupę. – Masz wszystko. Jesteś super – sexi i skromny. Możesz grać różne role – zachwycała się modelka – jurorka telewizyjnego programu Top Model. W jubileuszowym, dziesiątym sezonie modowego show kibicujemy Arkadiuszowi Pydychowi. To chłopak z Nowego Sącza.

Urodził się we Włoszech. W dzieciństwie mieszkał w Rzymie.  Do Polski przeprowadził się w wieku 14 lat. Dziś mieszka i pracuje w Krakowie, ale dorastał w Nowym Sączu. Był uczniem nowosądeckiego Zespołu Szkół nr 3. Mieszkał na osiedlu Sucharskiego. Ma w mieście nad Dunajcem sporo przyjaciół, którzy trzymają kciuki za jego sukces.

Arkadiusz zadziwił jurorów Top Model, gdy wyjawił, że będąc nastolatkiem ważył 118 kilogramów. Dziś ma 26 lat, 189 centymetrów wzrostu i  waży 83 kilo. Lubi gotować. Szczególnie bliska jest mu kuchnia śródziemnomorska. Pytany o swoje sposoby na formę wyznał, że codziennie ćwiczy,  jeździ na rowerze, spaceruje słuchając muzyki i każdego dnia stara się przemierzać przynajmniej 10 tysięcy kroków.

W tym roku kończy studia z zarządzania, ale już pracuje – w korporacji, jako informatyk.

Praca dała mi pełną stabilizację, ale to nie jest do końca to, co chciałbym w życiu robić – mówi. – Modelingiem zainteresowałem się w czasach liceum. Dziś chcę zawalczyć o swoje marzenia zamieniając je w cele. Mam pewien plan i udział w programie Top Model należy do tego planu.

Prezentując się przed jurorami Top Model zachwycił nie tylko Joannę Krupę. Pod wrażeniem jego uroku była również Patrycja Sobolewska, finalistka dziewiątej edycji „Top Model”, która towarzyszyła Arkadiuszowi w sesji zdjęciowej.

 

zdjęcia: prtscr TVN, instagram Arkadiusza Pydycha

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.