Nowy Sącz, ul Barska: Chevrolet uderzył w drzewo

Sportowy Chevrolet Corvette uderzył w drzewo rosnące przy drodze przy ul. Barskiej. Dwaj mężczyźni, którzy podróżowali autem trafili do szpitala.

Wypadek zdarzył się wczesnym popołudniem. Nawierzchnia jezdni była śliska. Jadący szybko samochód wpadł w poślizg. Kierowca stracił panowanie nad sportowym autem.

Kilka minut przed godziną trzynastą zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań na ulicę Barską w Nowym Sączu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy uderzył stroną pasażera w drzewo rosnące na przydrożnym pasie zieleni. W pojeździe znajdowały się dwie dorosłe osoby, przytomne ale z widocznymi obrażeniami. Nie miały możliwości opuszczenia pojazdu o własnych siłach z powodu mocno zdeformowanej karoserii. Działania strażaków polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie,  przy użyciu narzędzi hydraulicznych umożliwiono dostęp do poszkodowanych. Czynności związane z wydobyciem ich z pojazdu oraz przetransportowaniem do karetki wykonywane były wspólnie z ratownikami Pogotowia Ratunkowego – relacjonują sądeccy strażacy.

fot. PSP Nowy Sącz, Czytelnik DTS24
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.