Chełmiec. Zderzenie osobówek, jedna osoba w szpitalu

Chełmiec. Zderzenie osobówek, jedna osoba w szpitalu

Chełmiec - zderzenie samochodów

Na ulicy Granicznej w Chełmcu zderzyły się dwa samochody. Uszkodzone pojazdy blokowały pas jezdni. Jeden z kierowców został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek (23 sierpnia) po godzinie 7:00. Do działań zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu i OSP Niskowa. Gdy zastępy przyjechały na miejsce, kia oraz audi blokowały jeden z pasów jezdni. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Samochodami podróżowali sami kierujący. Jeden z nich pozostawał w pojeździe, a drugi opuścił go o własnych siłach – relacjonują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Strażacy udzielili pomocy poszkodowanej osobie, a także m.in. odłączyli akumulatory z uszkodzonych aut i wykonali sorpcję rozlanych substancji. Rannym kierowcą zajęła się załoga karetki pogotowia ratunkowego. Przewieziono go do szpitala.

Pod koniec strażackich działań rozbite auta zepchnięto na pobocze. Potem na miejscu pozostali już tylko policjanci, którzy w dalszym ciągu prowadzili czynności dochodzeniowe.

fot. KM PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Groźne znalezisko w Gołkowicach Dolnych. Interweniowali saperzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama