Chełmiec, ul. Batalionów Chłopskich: nocny pożar samochodu osobowego

Dziś około godziny 3:15  strażacy walczyli z pożarem Forda Explorera w Chełmcu. Na razie nie wiadomo, co sprawiło, że pojazd stanął w ogniu.

PROTEUSGASTRO2

Do działań na ulicy Batalionów Chłopskich zadysponowano zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Niskowa. Był tam również obecny patrol policji.

Obok płonącego pojazdu znajdował się także inny samochód – fiat. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, brama wjazdowa na posesję była zamknięta, a właściciela pojazdu nie było na zewnątrz budynku. Co gorsza, jak informują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu: „pojazd wyposażony był w silnik benzynowy i zasilany dodatkowo gazem propan-butan”.

Gdy właściciel forda otworzył bramę wjazdową, strażacy podali prąd wody na płonący samochód oraz na budynek mieszkalny. Natomiast w fiacie rozłączono instalację elektryczną. Na koniec zaś przy pomocy kamery termowizyjnej skontrolowano zarówno spalony pojazd, jak i ściany budynku oraz stojące nieopodal auto.

Działania funkcjonariuszy i druhów trwały ponad godzinę. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]