Charyzmatyk Marcin Zieliński wygłosi w Nowym Sączu dwie konferencje

Na zaproszenie agencji RTCK – Rób To Co Kochasz przyjeżdża do Nowego Sącza charyzmatyk Marcin Zieliński, który wygłosi w Wyższej Szkole Biznesu dwie konferencje. Motywem przewodnim pierwszej z nich będzie WYTRWAŁOŚĆ, drugiej – MOC PRZEBACZENIA.  

Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne – pierwsza pula stu biletów wyprzedała się w kilka minut. Organizatorzy przenieśli wydarzenie do większej sali, aby więcej osób mogło wziąć udział w spotkaniu.

Konferencje odbędą się 7 i 8 lutego (środa i czwartek) o godzinie 17. w budynku WSB (aula nr 010).

Marcin Zieliński jest liderem skierniewickiej wspólnoty „Głos Pana”, autorem książki „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Na spotkania  z nim w sądeckiej WSB  można zapisać się za pośrednictwem strony www.rtck.pl

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na obie konferencje. Aby zapewnić sobie szansę na jedną z nich, w komentarzu pod postem informującym o wydarzeniu na naszym profilu na FB napisz odpowiedź na pytanie:

1. Dlaczego warto być wytrwałym?

lub

2. Dlaczego warto przebaczać?

Będziemy też wdzięczni za udostępnienie postu z informacją o konferencjach.

Trzy, dwa, jeden: START! Zaczynamy przyjmować zgłoszenia!

Nazwiska zwycięzców podane będą obsłudze konferencji. Wystarczy przedstawić się przy wejściu i poinformować, że wejście na konferencję jest wygraną w akcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego.

________________________________________

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.