Charytatywny Piknik Rodzinny w Banicy

26 sierpnia - tego dnia po raz kolejny odbędzie się Charytatywny Piknik Rodzinny w Banicy! Tegoroczna odsłona wydarzenia ma szczególny wymiar, gdyż to podczas niej świętowane będzie 50-lecie Szkoły Podstawowej w Banicy. Impreza, organizowana przez lokalną społeczność, będzie  dla mieszkańców Banicy, Izby, absolwentów i byłych nauczycieli okazją do radosnych wspomnień ze szkolnych lat. 

wsb3

To już czwarta edycja rodzinnego festynu. Dzięki hojnym sercom, mieszkańcom udało się zakupić dla szkoły pracownię językową oraz plac zabaw dla dzieci w Izbach. Podczas tegorocznej edycji na pewno nie zabraknie dobrej zabawy. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w loterii z nagrodami, a także poczęstować się tortem, przygotowanym dla uczczenia ważnej rocznicy. Dochód z pikniku zostanie przeznaczony na remont i nowoczesną nawierzchnię boiska do siatkówki i koszykówki.

"Jesteśmy miło zaskoczeni jak wiele osób i firm zdecydowało się wesprzeć ideę naszego festynu przekazując nagrody rzeczowe czy też wspomagając nas finansowo. Spotkamy się wszędzie z ludzką życzliwością, dzięki temu wsparciu przygotowaliśmy atrakcyjny program, który mamy taka nadzieję spotka się z życzliwym odbiorem" - mówi dyrektor szkoły Miron Michniak.

 

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.